Príhovor

    Zariadenie pre seniorov Harmónia sa nachádza v prostredí, ktoré pripomína harmóniu a pokoj, rovnováhu a vyrovnanosť. Je umiestnené v lesnatom a pokojnom území mesta Prešov. Jeho obyvateľmi sú prijímatelia sociálnej služby, seniori ktorí majú obrovské životné skúseností, vedomostí a zážitky. Sú to ľudia vyššieho veku, ktorí spolu so svojimi príbuznými majú od nás veľké očakávania. A my zamestnanci „Harmónie“ snažíme sa tieto očakávania plniť.  Sme tu pre nich  a vážime si ich, náš vzájomný vzťah zakladáme na ľudskosti, vľúdnosti a trpezlivosti.

Naším mottom je spokojnosť nášho klienta, aktívne starnutie a dôstojný život.

 Ako povedala matka Tereza:
„ Všetko čo robíme, je iba kvapka v mori, ale keby sme to nerobili, tá kvapka by tam chýbala.“

     Starostlivosť o klientov je našou  prirodzenou súčasťou.  Pomáhať si, je hádam najkrajšia vlastnosť,  ktorú si človek so sebou nesie od narodenia a len na ňom záleží  ako s ňou bude nakladať. Pomáhať je v „Harmónii“ súčasťou každodennej existencie a bežného pôsobenia celého personálu.

     Ku kvalitným sociálnym službám sa pripája aj táto nová webová stránka, kde sa viete dočítať všetko čo sa v priestoroch a v okolí zariadenia deje. Nájdete tu naše kontaktné údaje, na ktorých privítame Váš záujem o naše služby, ako aj rôzne pozitívne návrhy na zlepšenie našich služieb. Neváhajte nás navštíviť aj osobne, keď máte pocit, že sa potrebujete s nami stretnúť.

     V „Harmónii“ sú dvere otvorené  pre každého  človeka, ktorý si chce posedieť a prežiť prijemné chvíle pri jazierku a v areáli pri altánku a prírodnom prameni vody.

Prajem Vám prežitie prijemných chvíľ pri čítaní a prezeraní si webovej stránky Zariadenia pre seniorov „Harmónia“ na Cemjate.

PhDr. Slavko Poptrajanovski
riaditeľ ZpS Harmónia Cemjata- Prešov

Comments are closed.